İletişim Hattı: +90 530 303 42 13

globe

Konum

Selçuklu/KONYA

clock

Çalışma Saatleri

7 Gün 24 Saat

Hizmetlerimiz

Hijyenik Araçlar

Belki de her gün içinde vakit geçirdiğiniz aracınız, sandığınız kadar temiz olmayabilir. Normal şartlarda aracınızın içini ve dışını ayda en az iki kez temizlemeniz ya da temizletmeniz tavsiye edilir. Ancak söz konusu patojen mikroorganizmaların oluşturduğu hastalık tehditleri olduğunda, aracınızın içini temizlemek yerine dezenfekte etmeniz daha güvenli olabilir.

service details

FlexyCar olarak siz değerli müşterilerimizin sağlığı bizim için çok önemli. Covid 19 tedbirleri kapsamında kiraladığınız bütün araçlar size teslim edilmeden önce temizlenip, dezenfekte edilmektedir.

Merak Edilenler

FlexyCar farklı tipteki bütün araçlarını sizlere teslim etmeden önce detaylı bir şekilde dezenfekte ederek covid 19 salgınına karşı sizleri korumaktadır.

Araç temizliğine özen gösterilmesi sağlığın korunması açısından önem arz etmektedir. Sizlere sunulan araçların temizliğinin ve bakımını doğru bir şekilde sağlayarak sizleri koruyoruz.

Hijyen Fransızca kökenli bir sözcük olup, sağlık bilgisi olarak dilimize yerleşmiştir. Hijyen, sağlığa zarar verebilecek durumlardan ya da ortamlardan, biz insanları korumak amacıyla alınmış bütün temizlik önlemleridir.